Luunja vald osales 14. Eestimaa talimängudel Ida- Virumaal ja saavutas väikeste valdade arvestuses 2. koha.
Mängudel, kus osales kokku 52 omavalitsust, saavutas Luunja valla võistkond üldarvestuses 8. koha ja väikeste valdade ( alla 8000 elaniku) arvestuses 2. koha, jäädes alla Kiili vallale. Talimängude võitjaks tuli Rae vald, talle järgnesid Tartu linn ja Elva vald.
Luunja eest läks võistlustulle 35 sportlast. Olime esindatud pea kõigil alaldel. Kokku tõid valla sportlased koju 8 medalit, 2 kulda, 3 hõbedat ja 3 pronksi.
Artjom Alteberg (M16, vabalt) – pronks
Mäesuusatamises saavutas Luunja vald üldarvestuses 2. koha. Lumelaua võistluse puhul tuleb eraldi ära mainida Mai Brit Tederit, kelle sõiduaeg oli kogu võistluste parim.
KABE 9. koht
MALE 5. koht
LAUATENNIS 11. koht
SUUSATAMINE 32. koht
Luunja Kultuuri-ja Vabaajakeskus tänab spordialade entusiaste, kes panustasid Luunja valla esinduse kokku saamisele. Suur tänu Kalle Peebo (male, kabe) , Tarmo Teder (mäesuusk ja lumelaud), Tiina Terasmaa (naiste korvpall), Kaja Haljaste (ujumine), Neeme Kaurov (lauatennis) ja Andres Kübar (murdmaasuusatamine).
Tänud kõigile sportlastele, kes koduvalla eest olid valmis võistlema minema!
47. Eestimaa suvemängud toimuvad 9.-10.07.2022 Käärikul, Otepääl, kuhu kindlasti Luunja esinduse välja paneme. Lisainfot nii möödunud talimängude kui saabuvate suvemängude kohta leiab Eestimaa Spordiliit Jõud kodulehelt. Meie sporditööspetsialist Kaido Linde annab samuti infot ja registreerib teid soovi korral võistlema.