Luunja korvpallinaiskond hooajal 2023/2024

 

Tibusi loeme kevadel, aga Luunja korvpallinaiskond on Eesti Naiste Meistriliiga mängudeks valmis!
Tänud peatreener Rauno Kiurule, kes ka sel hooajal meiega ja esindajad Tiina Terasmaa ning Kaido Linde üritavad teha parimat, et naiskond oleks nii kokkuhoidev kui eelmistel aastatel!
Foto: Kaido Linde
SAALIS NÄEME!

Jooksvat infot saab: https://www.basket.ee/et/naiste-meistriliiga/11/

Samuti saab näha mängu seisu: http://online.basket.ee/ 

Luunja naiskonna meediapäeva fotogalerii: https://www.basket.ee/et/naiste-meistriliiga/11/galeriid/?gallery_id=2202

 

 

LIIGAST:

Liiga võistlused 2023. aastal algasid 39. nädalal ja koosnevad põhiturniirist ning sõelmängudest. Põhiturniiril mängivad Liigasse registreeritud naiskonnad omavahel 2 (kaks)
ringi (kodus-võõrsil).  Naiste Balti Liigas osalevad naiskonnad ei mängi kaasa Naiste Korvpalli Meistriliiga põhiturniiri ning saavad asetuse otse Naiste Korvpalli Meistriliiga
sõelmängudel poolfinaalides. Naiste Korvpalli Meistriliiga põhiturniiri 2 (kaks) esimest naiskonda saavad sõelmängudeks otse asetuse veerandfinaalidesse.
Naiste Korvpalli Meistriliigasõelmängud mängitakse seeriatena, kus järgmisesse ringi edasi pääsemiseks on vaja saavutada 2 (kaks) võitu (kolmest parem süsteem, 1-2-1).
Sõelmängud mängitakse kuni poolfinaalideni (k.a). Eesti Korvpalliliit korraldab Naiste Korvpalli Meistriliiga kohamängude päeva, kus esmalt mängitakse 3.-4. koha mäng ning
seejärel 1.-2. koha mäng.

 

PÕHITURNIIRI MÄNGUD (HETKEL AJAKAVAS):

LUUNJAKEILA BASKET  – 66:43
TARTU ÜLIKOOL – LUUNJA53:63
LUUNJA – AUDENTES/TALLINNA ÜLIKOOL – 44:88
KORVALLINAISKOND OSK/VESIIT – LUUNJA 30:51
LUUNJA – RAPLA KORVPALLIKOOL  – 53:47
TalTech BC/SIILI PK – LUUNJA45:58
KEILA BASKET – LUUNJA – 46:76
PÄRNU SPORDIKOOL – LUUNJA – 52:69
LUUNJA –
TARTU ÜLIKOOL – 62:59
AUDENTES/TALLINNA ÜLIKOOL – LUUNJA – 90:49
LUUNJA –
TSA/Cityteed – 41:94
LUUNJA
KORVPALLINAISKOND OSK/VESIIR 77:45


14.02 – LUUNJA – PÄRNU SPORDIKOOL / KELL 19.30, LOHKVA SPORDIHALL
02.03 – TSA – LUUNJA / KELL 14.00, RING SPORT PALLISAAL
06.03 – LUUNJA – TalTech BC/SIILI PK, KELL 19.30, LOHKVA SPORDIHALL