Luunja on Eesti Naiste I liiga pronksinaiskond!
Me tegime seda taas!
Täna (1.04.2023) toimus Keila tervisekeskuses Eesti naiste I liiga finaalturniir (Luunja korvpallinaiskond, Tallinna Ülikool/SK Nord, Tartu Ülikool ja Audentese spordiklubi).
Poolfinaalis tuli küll kahes mängus vastu võtta kaotused valitsevalt meistrilt Audentese spordiklubilt. See tähendas, et mängime pronksmedalitele.
1. Aprill on küll naljapäev, kuid me ei läinud nalja tegema.
Super tunne oli see, kui hommikul Keilasse sõites, kõlas juba bussis, et me võtame selle mängu ära.
Me tegime selle ära. Võit Tallinna Ülikool/SK Nord üle 68:43.
Meie parimad olid Kristin Tamberg (21 p.) ning Kadi Kals, Kadri Uiga (12 p.). Tahaks tänada Kadi Kalsi (kes mängis ikka vigastuse kiuste super mängu, mängu parim auhinna omanik ja Kadri Uiga, kes võttis 18 lauapalli, kuna meie naiskonna üks keskmängija Triin Teppo on pikal vigastuspausil).
Seekord ei hakka naiskonna nimekirja siia kirjutama, vaid palun minge vaadake: https://luunjakultuur.ee/luunja-korvpallinaiskond-2/

Täpsemalt infot finaalturniirist: www.basket.ee lehelt.

Õnnitlused Luunja naiskonnale, Luunja vallale ja erilised tänusõnad peatreener Rauno Kiurule, kes oskab alati vajadusel “vahetada mängus õiget käiku” .

Tänud Luunja Kultuuri- ja Vabaajakeskus, Roger Puit, Luunja Varahaldus ning meie bussijuht Meelisele, Lohkva Spordihooone (Martin Pihl).
Samuti Luunja korvpalli naiskonna esindajad Tiina Terasmaa ja Kaido Linde.
Tänan ka kõike fänne, kes toetasid Luunja naiskonda kodumängudel Lohkva Spordihoones.

Ja muidugi on väga hea meel õnnitleda sel aastal Tartu Ülikooli naiskonda, kes saavutas teenitud võidu valitseva meistri Audentese spordiklubi üle (finaal: 57:51 TÜ).

 


Pole paha, pole üldse paha väikese Luunja valla kohta!
Platsil näeme!