HEA LUUNJA VALLA LOOMEETTEVÕTJA!

Luunja Kultuuri-ja Vabaajakeskus soovib kaardistada kõik meie vallas tegutsevad loomemajandusega tegelevad ettevõtted,
organisatsioonid, õpilasfirmad ja eraisikud!
Oleme tänulikud kui registreerite oma loomeettevõtte: https://forms.gle/AqJMuBwhQbttrXom8

Soovime tekitada Luunja valla  loomeettevõtete andmepanga, mis on pidevalt täienev ja  kättesaadav kõigile huvilistele.
Loomemajanduse kohta loe rohkem siit:  https://www.kul.ee/et/tegevused/loomemajandus

Info 53093670
__________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Elva Elamusfestival – Tartumaine

#tartumaine #ElvaElamusfestival

Elva Elamusfestival ootab Tartumaal loomemajandusega tegelevaid ettevõtjaid elamusi pakkuma.
Elva vald korraldab 22. augustil Elva Elamusfestivali, mis on järjekorras juba kolmas. Selle aasta festivali programm laieneb ning sel korral ootame peale Elva vallas tegutsevate ettevõtjate oma tegevusi tutvustama kõiki Tartumaa valdade loomemajandusega tegelevaid ettevõtjaid.

Elva Elamusfestival on kogu päeva toimuv messimelu, kus Tartumaa maapiirkondade loomemajandusega tegelevad ettevõtted saavad pakkuda elamust, korraldada töötube ning tutvustada seeläbi oma tooteid/teenuseid ja anda teada nii enda tegevustest. Samuti on see võimalus reklaamida külastajatele oma tegevuspiirkonda.
Elvas, Verevi järve ümbruses toimib koos täiskasvanute ettevõtlusalaga laste- ja noorteala huvitegevuse mess. Noored saavad ka võimaluse esineda noortelaval ning rannaalale on oodatud kõik, kel on pakkuda erinevat sportlik-meelelahutuslikku tegevust.

Elva Elamusfestivali pealaval saab näha valdade kontsertprogrammi ning erinevatel aladel korraldatakse konkursse ja võistlusi. Mess kestab kella 13st 18ni, misjärel algab õhtune kontsertprogramm Verevi järve rannaplatvormil.
Ootame Luunja valla loomemajandusega tegelevaid ettevõtjaid end erinevate elamuste kaudu tutvustama (nt töötuba, kohapealne väljakutse või võistlus festivalikülastajatele jms). Elamuste pakkumisel on väga oodatud raamidest väljamõeldud lähenemine! Oluline on, et külastaja saaks ettevõtja tegevusest tulenevalt ägeda elamuse ehk loomingulise ettekujutuse ettevõtja pakutavatest toodetest või teenustest. Meie soov on, et selle kaudu suureneks siseturism ja kasvaks võimalus leida endale meelepärane toode või teenus siitsamast Tartumaalt. Messil osalemine on tasuta!

Miks Elamusfestivalile tulla?

  • Saad festivalil tutvustada teistele Tartumaa valdade inimestele oma tegevust ning esindada oma valda tervikuna. See soodustab piirkondlikku siseturismi ning liikumist naabervaldade elanike hulgas.
  • Elva Elamusfestivali turundus- ja kommunikatsioonitegevustes tutvustatakse festivalil osalevaid loovettevõtjaid ehk see on võimalus reklaamida oma tegevusi laiemalt.
  • Saad tutvuda teistes Tartumaa valdades pakutavate teenuste ja toodetega ning leida potentsiaalseid koostööpartnereid.
  • Saad koostööd teha Tartu Ärinõuandla ja Tartu Loomemajanduskeskusega, kes annavad vajalikku nõu ehk nõustamispaketi festivalil osalemiseks ja edasisteks tegevusteks; saad aimu, kuidas külastaja/potentsiaalse kliendi jaoks atraktiivsemalt oma tegevust või pakutavat teenust tutvustada.

Ootame ettevõtjaid enda osalemissoovist märku andma registreerudes siin: https://forms.gle/PKZrftCbroEzqD3t8

Registreerumise tähtaeg: 22. juuni 2020. 
Tule ja pakume meie maakonna inimestele ja külalistele koos elamusi! 

Üritusest parema ettekujutuse saamiseks vaata eelmise aasta Elva Elamusfestivali videot: https://www.youtube.com/watch?v=TQIJzaQd7EQ&t=2s 
Vaata ka Elva Elamusfestivali eelmise aasta fotogaleriid: https://www.flickr.com/photos/elvavald/albums/72157710548746102