Luunja otsib meeneid!

Kui Sul on mett, kuivatatud marju, sissetehtud kurke, marjalikööri, omatehtud käsitööd vmt ja Sa tahaksid oma hõrgutisi või näputööd Kavastu parve juures müüa, siis anna meile endast siinsamas või aadressil maarja.ylper@gmail.com, telefoninumbril 52 579 06 märku. 

Parvega ülesõitjatele müüvad meeneid meie muhedad parvemehed, seega pole Sul endal vaja teha muud, kui tooted kohale tuua 🙂
Kui asjad eriti hästi lähevad, siis teeme selliseid pisikesi poekesi veel teistessegi paikadesse vallas.

Hea ettevõtja, ootame väga Sinu pakkumisi. Lisaks superägedatele meenetele annab selline koostöö meile väärtuslikku teavet, mida meie vallas tehakse ja toodetakse. Mine tea, mida helge tulevik toob!
Hea vallaelanik! Et söögiks ja joogiks kõlbulik peab olema sertifitseeritud köögist, siis oma ema kurke, mis viivad küll keele alla, kuid tulevad tema tavaliselt kodupliidilt, kahjuks pakkuda ei saa. Küll aga sobivad triibulised kampsunid, villased sokid, kaisuloomad ja muu isetehtud ning tarvilik.

Foto: Kalev Erik, Tauno Erik
Vaade Emajõele Kavastu parve asupaigale. Foto tehtud 1984, kui parv ei olnud käigus. Pildistatud Kavastu poolselt kaldalt.
Digitaliseeritud fotofilmilt.